Spoločnosť LR Health & Beauty Systems

Bola založená v roku 1985. Prevažná časť výroby je sústredená do hlavného sídla firmy v nemeckom Ahlene. Hlavný sortiment firmy tvoria vysoko kvalitné parfumy, kozmetické výrobky a výživové doplnky. Výrobky LR prechádzajú radom kontrol a testov svetových kontrolných inštitútov. LR Health & Beauty Systems je držiteľom niekoľkých prestížnych certifikátov kvality udeleným napr. Inštitútom Fresenius alebo spoločnosťami Dermatest a IASC.

LR Health & Beauty je jednou z popredných spoločností priameho predaja v Európe. Tisíce partnerov LR s nami píšu príbehy o úspechu – UPGRADUJTE SVOJ ŽIVOT.

Svetovo známa LR Health & Beauty s medzinárodnými predajnými spoločnosťami, 1200 zamestnanci a tisíckami samostatných LR partnerov patrí k poprednej spoločnosti v sieťovom marketingu v Európe. Vďaka neustálemu otváraniu nových trhov je v LR zaručený trvalý rast.

Registrácia LR partnera a nákupy za veľkoobchodné ceny | Príležitosť LR Health & Beauty

Váš obchodný partner

»Viac kvality pre váš život.« – presne to znamená koncern LR s hlavným sídlom vo vestfálskom Ahlene. Ako odborníci na zdravie & krásu a jeden z najväčších výrobcov výťažkov z aloe vera na svete teraz ponúkame príležitosť, aby ste si zrealizovali svoj podnikateľský sen!

Hodnoty ako vášeň, vernosť a zodpovednosť sú dôvodom, prečo s nami už viac ako 20 rokov verne spolupracuje vyše 5000 partnerov. Staviame na vysoké povedomie o kvalite a zaručujeme tak neustále rastúci sortiment výrobkov z kozmetiky, parfumov a výživových doplnkov.

Prečo je LR Health & Beauty váš najsilnejší partner?

  • Pretože náš obchodný model dodrží to, čo sľubuje. A dôkaz? Lukratívny a spravodlivý kariérny plán LR – a približne 1,5 miliardy eur vyplatených bonusov!
  • Pretože už vyše 35 rokov umožňujeme ľuďom plniť si svoje sny. Preto dnes máme tisíce dlhoročných a šťastných LR partnerov!
  • Pretože ponúkame povedomie kvality »Vyrobené v Nemecku«. A môžeme tak zaručiť inovatívny sortiment kvalitnej kozmetiky, parfumov a výživových doplnkov!
  • Pretože so svojím jedinečným autokonceptom ponúkame LR partnerom maximálny počet koní za tie najnižšie leasingové splátky – dôkazom toho je vyše 18 000 LR áut snov od roku 1995!
  • Pretože nie sme jedným z najväčších európskych výrobcov aloe vera len tak bez dôvodu. Viac než 55 miliónov litrov drinking gélu Aloe Vera Drinking Gel od roku 2002 hovorí samo za seba!
  • Pretože už spolupracujeme s celebritami, tešíme sa aj na spoluprácu s Vami!

Odborníci na aloe vera

12 000 ton listov aloe vera. S týmto množstvom spracovaných a zušľachtených výrobkov z liečivej rastliny sa LR s 15 ročnými skúsenosťami zaraďuje medzi najväčších producentov výrobkov aloe vera na celom svete! Vývoj a výroba produktov LR z aloe vera prebieha v najmodernejšej výrobnej prevádzke aloe vera v Európe. Používame pri tom výlučne len vysoko kvalitný gél listov rastlín aloe vera.

Tie odoberáme priamo od dôveryhodných partnerov z Mexika a na prevádzke v Ahlene vykonávame neustále kontroly kvality. Iba tak môže vzniknúť štandard, ktorý prekonáva zákonom predpísané ustanovenia, a nielen preto nosí pečať kvality od SGS INŠTITÚTU FRESENIUS. Presvedč sa sám: Ako LR partner máš garantovanú exkluzívnu prehliadku našej výrobnej prevádzky!