LR registrácia – jednoducho, rýchlo a bez záväzkov

1. Pre uplatnenie zľavy až 30% na všetky LR produkty je potrebné vybrať si pri prvom nákupe tovar v hodnote min. 70€ vo veľkoobchodných cenách a vyplniť formulár nižšie.

2. Po vyplnení formulára očakávajte SMS, po potvrdení ktorej sa stávate platným členom LR.

3. Vami vybrané LR produkty vám doručí kuriér do 2 až 3 dní na dobierku.

S možnosťou registrácie členstva v LR ma môžete kontaktovať aj na e-maile: ahoj@kvalitnyzivot.sk alebo telefonicky +421 907 227 252.

Registračný formulár

Všetky osobné údaje vyplnené vo formulári sú potrebné pre samotnú registráciu v LR a nebudú v žiadnom prípade použité na iné účely.

  Registráciou, ktorá je zároveň prvou objednávkou získavate tieto výhody:

  Používajte iba TOP kvalitu. LR sa pýši najvyššou možnou kvalitou svojich produktov, čo dokazuje rad patentov a certifikáciou.

  Produkty kupujete cez e-shop priamo zo skladov LR Health & Beauty za velkobochodné ceny, teda nižšie o maržu približne 30%.

  Nemáte žiadnu povinnosť pravidelných nákupov alebo minimálnou výškou objednávky. Registráciu možno tiež kedykoľvek zrušiť.

  Produkty si môžete objednať odkiaľkoľvek cez e-shop 24/7/365 a je štandardne odoslaný zo skladov do 48 hodín od vašej objednávky.

  Ako LR partner obdržíte začiatkom každého mesiaca zadarmo LR mesačník Svet inšpirácie s informáciami zo sveta LR a prehľadom tovaru za zvýhodnené ceny pre daný mesiac

  Ako LR partner máte možnosť využiť obchodný modelu LR Health and Beauty a získať vedľajší príjem, ktorého výška nie je nijako obmedzená.

  Veľmi rád vám odpoviem v prípade akýchkoľvek otázok či nejasností. Neváhajte ma kontaktovať.