logo    KvalitnýŽivot.sk  Zdravie a krása z prírody.  Lekár ordinuje - príroda lieči. 

Pri objednávke nad 50.- € je poštovné zdarma.

Objednávky môžete posielať non - stop.


 

 
PRÍRODNÉ DEODORANTY

Prírodné minerál deodoranty - prírodná ochrana pred nežiadúcimi pachmi a bielimi fľakmi.

Prírodné kryštál deodoranty ( dezodoranty ) fungujú na princípe čistej prírodnej ochrany. Na mieste aplikácie zanechajú tenkú vrstvu soli - Potassium alum ( kamenca ). Táto látka bola používaná ako deodorant po stáročia. Zabrańuje rastu baktérii spôsobujúcich zápach v podpazuší bez toho, aby Vám zablokovali potné žľazy. Vaše telo sa naďalej zbavuje nebezpečných škodlivín avšak bez nepríjemného zápachu.

Prírodný kryštál deodorant ( dezodorant ) je čistý netoxický a hypo - alergénny kameň, ktorý môže byť aplikovaný kdekoľvek na Vašom tele. Ak máte problémy s nepríjemným zápachom na chodidlách, s prírodným deodorantom kryštál alebo deodorantom sprej tento problém pre Vás prestáva existovať. Jednoducho si namočené chodidlá potriete kameňom, ktorý zanechá jemný filter účinnej alkalickej soli eliminujúcej nežiadúce baktérie. Eliminujete baktérie - eliminujete pachy.

Prírodné kryštál deodoranty ( dezodoranty ) neobsahujú : alumínium chlorohydrát, parabény, alkohol, parfumy, minerálne oleje, propelanty ( stlačené plyny v spreji ), triklosan.

 

Dôvody, prečo by Ste si ho mali zadovážiť.

Dloho trvajúca ochrana - 90g kryštálový deodorant Vám pri každodennom používaní vystačí na viac ako jeden rok.

Žiadne biele fľaky - Prírodný deodorant " soľ zeme " nezanecháva žiadne biele fľaky typické pre komerčné chemicky vyrábané deodoranty. Povedzte zbohom dňom, keď Ste zo svojho obľúbeného trička drhli biele fľaky po deodorante.

Pohoda pre obe pohlavia ( unisex ) - naše neparfumované prírodné deodoranty sú ideálnou voľbou pre obe pohlavia. Náš ekologický obal sa vyníma dobre na akejkoľvek poličke.

Vhodné pre vegetariánov a vegánov - Ani jeden z našich kryštálových deodorantov neobsahuje žiadne deriváty zvierat, čo z nich robí ideálnu voľbu aj pre vegetariánov a vegánov.

Žiadne testy na zvieratách - deodoranty " soľ zeme " nikdy neboli testované na zvieratách. Celá rada deodorantov Crystal Spring ( soľ zeme ) bola testovaná ľuďmi pre ľudí.

Pomoc pri zápachu chodidiel - všetci to dobre poznáme. Myšlienka na naše zapáchajúce chodidlá v spoločnosti nie je veľmi príjemná. Minerál deodorant - účinná pomoc priamo z lona prírody Vás týchto nepríjemných pocitov zbaví.

Cenovo najvýhodnejší kryštál deodorant na trhu - naše deodoranty Vám zabezpečia 100% ochranu pred potom za najnižšiu cenu na trhu.


Usporiadať podľa 
Výrobca 

Neparfumovaný kryštálový deodorant v spreji
PRÍRODNÝ MINERÁL DEODORANT  SPREJ 100 ml

Cena produktu 6,90 €Neparfumovaný kryštálový deodorant v spreji
PRÍRODNÝ MINERÁL DEODORANT SPREJ 20 ml

Cena produktu 3,90 €


ZmM5MD