logo    KvalitnýŽivot.sk  Zdravie a krása z prírody.  Lekár ordinuje - príroda lieči. 

Pri objednávke nad 50.- € je poštovné zdarma.

Objednávky môžete posielať non - stop.


 

 
ĎAKOVNÉ LISTY
Ďakovné listy vynálezcovi Manna-raxu.

˝Jedinečné výsledky, dúfam, že čím skôr dostane Manna-rax zaslúžené medzinárodné uznanie.˝

Dr. Chiu-nan Lai,   The University of Texas System Cancer Center M. D. Anderson Hospital and Tumor Institute.

 

 

Prostredníctvom Biogenigue Europe Ltd. sme dostali Manna-rax a vyskúšali sme ho v praxi. Podávali sme ho ďeťom trpiacich distrofiou. Zistili sme veľmi dobrú znášanlivosť a v krátkom čase sa prejavili jeho anabolizujúce a antianemické účinky. Odporúčame, čo najširšie užívanie tohto produktu, je bohatou výživou, silne stimuluje metabolizmus a proces vývoja detí ovplyvňuje v pozitívnom smere.

Prof. dr. Lous Tucanu, riaditeľ Detskej nemocnice v Temešvári.

 

Dostal sa mi do rúk článok o Manna-raxe, ktorý vzbudil moju pozornosť. Môj starší syn má 13 rokov a od 4 rokov užíva liek na hyperaktivitu. Liek je účinný, ale už vôbec nemal chuť do jedla. Odkedy užíva Manna-rax, sa mu veľmi zlepšil zdravotný stav, aj problémy s jedením sa vyriešili. Myslím si, že aj imunitu má lepšiu, lebo pokiaľ jeho mladší brat často ochorel, on ani raz nechytil od neho chorobu. Na základe tejto skúsenosti som začala podávať Mannarax aj mladšiemu synovi.

Ďakujem Vám za príležitosť.  S úctou  Katarína Tóth Kovácsová    Zalahaláp.

 

Veľmi Vám ďakujem za Manna-rax jedinečný a úžasný produkt, ktorého účinky sú vynikajúce. Už dlhé roky ma liečili na vysoký nedostatok železa. Prestala som brať lieky kvôli vedľajším účinkom a po 3 mesiacoch som mala znova zlé krvné testy. Dostala sa mi do rúk kniha Dr. Andora Oláha: ˝Vitamíny a stopové prvky - zdroje životnej energie.˝ Tu som sa dočítala o báječnom zložení Manna-raxu a jeho účinkoch. Myslela som, že ho vyskúšam. Po dvoch mesiacoch užívania Manna-raxu som išla na kontrolné testy a tie ukázali, že krvné testy mám úplne v poriadku. Odvtedy je celá moja rodina verným užívateľom Manna-raxu.

Ďakujem, s úctou Emília Erdelyiová s rodinou.


YzQ3OWZk